ZAREKLAMUJ SIĘ W TTVI MOSINA!

DLACZEGO MY

Naszą misją jest budowanie wspólnoty mieszkańców gminy. Pokazując to, co ważne dla nas wszystkich, rozwiązujemy problemy mieszkańców i inspirujemy do działania.

TTVI jest lokalną telewizją internetową działającą na terenie gminy Mosina.

Obecnie użytkownicy Internetu, 59 % swojej obecności w sieci poświęcają oglądaniu video. Dodatkowo szacuje się, że w 2020 roku oglądanie treści video będzie stanowiło 75 % całego ruchu internetowego na urządzeniach mobilnych.

Nasza telewizja wychodzi naprzeciw obecnym trendom i rosnącej popularności treści video w sieci. Jesteśmy jedynym medium w gminie przedstawiającym życie gminy poprzez treści video a nasi widzowie a więc również odbiorcy reklam to nie są osoby przypadkowe lecz potencjalni klienci. Dodatkowym atutem reklam w naszej telewizji w przeciwieństwie do innego lokalnego medium jest fakt, że nasza telewizja jest mobilna. 50% naszych widzów ogląda nas na smartfonach i tabletach co umożliwia oglądanie reklamy z każdego miejsca. Tej możliwości nie daje reklama zamieszczona w prasie drukowanej, którą odbiorca ma w domu i przegląda zazwyczaj tylko raz. My natomiast oferujemy reklamę, którą wielokrotnie pokazujemy naszym widzom i która nieustannie krąży po portalu TTVI.

ODBIORCY REKLAMY

Nasze reklamy docierają do szerokiego grona odbiorców ściśle z terenu gminy Mosina:

  • Portal mosina.ttvi.pl 

Odwiedza nas ok. 5000 widzów tygodniowo. Do odbiorców zaliczamy zarówno odbiorców bezpośrednio odwiedzających naszą witrynę internetową, jak i odbiorców odwiedzających witrynę poprzez przekierowanie ruchu z portali społecznościowych. W celu obejrzenia materiału pojawiającego się na Facebooku odbiorca automatycznie zobligowany jest do przejścia na portale gdzie oprócz materiału wideo, wyświetli się dodatkowo baner reklamowy.

  • Facebook

Zasięg materiałów kształtuje się na poziomie ok. 11 000 użytkowników portalu społecznościowego. Przy czym cały ruch dodatkowo kierowany jest na portale

Grono naszych odbiorców a także liczba wyświetleń materiałów wzrasta każdego dnia

OFERTA

a. emisja reklamy graficznej (displayowej) na wszystkich stronach portalu

Płacisz za czas obecności reklamy na stronie, a liczba odsłon jest nieograniczona (rozliczenie może być wykonywane za 1 m-c, 3 m-ce, 6 m-cy lub rok). Reklama wyświetlana jest w systemie rotacyjnym dla max. 10 reklamodawców co 6 sekund, tak aby każda reklama była wyświetlona co najmniej raz w materiale.

b. emisja sponsorowanych materiałów wideo na stronie głównej portalu

Płacisz za czas obecności reklamy na stronie, a liczba odsłon jest nieograniczona (rozliczenie może być wykonywane za 1 m-c, 3 m-ce, 6 m-cy lub rok). Materiał wideo wyświetlany jest w systemie rotacyjnym dla max. 10 reklamodawców a materiały do emisji zmieniają się co 30 minut.

c. emisja materiału promocyjnego firmy (wideowizytówki) w katalogu firm i podmiotów publicznych

Płacisz za czas obecności reklamy na stronie, a liczba odsłon jest nieograniczona (rozliczenie może być wykonywane za 1 m-c, 3 m-ce, 6 m-cy lub rok)

d. przygotowanie baneru reklamowego

e. produkcja materiału sponsorowanego firmy lub/i wideowizytówki

f. ulokowanie firmy w materiałach wideo

Zalecaną formą tych materiałów jest reportaż, choć dopuszczamy także inne formy, np. klasyczną reklamę.

Wideowizytówki są wykonywane w formie klasycznej reklamy.

Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi formatami i miejscami na banery reklamowe.

Przy zamówieniu reklamy na min. 6 miesięcy, dodatkowy miesiąc GRATIS!

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami – z chęcią udzielimy szczegółowych wyjaśnień i przygotujemy indywidualną ofertę cenową.