Uff, jak śmierdzi

Uff jak śmierdzi w tych Radzewicach, skarżą się nowo przybyli mieszkańcy tej wsi. Złożyli wniosek do burmistrza gminy o zaradzenie brzydkiemu zapachowi wydobywającemu się odchowalni piskląt państwa Kubiaczyków, która działa w tym miejscu nieprzerwanie od 1978 roku. Najbliżsi sąsiedzi kurnika, którzy od lat przy nim mieszkają- dziwią się protestującym. Skarżący nie chcieli wypowiedzieć się w tej sprawie przed kamerą. Sprawa trafiła także do wojewody, który wniosek mieszkańców uznał jako skargę na burmistrza i kazał ją rozpatrzyć. Rada uznała skargę za bezzasadną. Pismo mieszkańców zostanie przekazane do Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska, a ze strony gminy zostaną podjęte mediacje. Głos w tej sprawie zajęła na sesji sołtys wsi Radzewice- Aleksandra KOŁUTKIEWICZ. Wypowiedziała się też wiceprzewodnicząca Rady- Maria WITKOWSKA. Były zgodne, że ludzie wiedzieli gdzie się budują, a rolnik ma prawo na wsi produkować. Osoby przeprowadzające się z miasta na wieś muszą wiedzieć, że oprócz lasów , rzek i jezior są też i rolnicy, którzy z dziada pradziada uprawiają rolę, a to wiąże się z okresowymi uciążliwościami.

6 komentarzy

 • QQ40 3 listopada 2016 o 16:09

  W filmie widziałem budynek z Mosiny, traktor z Wiorka, traktor ze Świątnik, krowy z Rogalinka i kupę gnoju z Dymaczewa. No i ?

 • Franek 3 listopada 2016 o 07:18

  Witam. Między 8 a 12 sekundą są pokazane domy z Drużyny a nie z Radzewic

  • QQ40 3 listopada 2016 o 16:10

   W filmie widziałem budynek z Mosiny, traktor z Wiorka, traktor ze Świątnik, krowy z Rogalinka i kupę gnoju z Dymaczewa. No i ?

 • on 2 listopada 2016 o 23:58

  Przyjedzie taki z miasta i zapaszki mu przeszkadzają. Nie podoba sie wypierdalaj!

 • Marek 2 listopada 2016 o 22:34

  Jeżeli się nie podoba niech wyprowadza się do miasta

 • jaaaaaaaaa 2 listopada 2016 o 22:10

  niech pedalstwo spierdala z powrotem tam z kąd przybyło


Dodaj komentarz

 • Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.
 • * pola wymagane

Zobacz także