Need For Speed Strzelecka

Ulica strzelecka w Mosinie i Krośnie piękna i prosta. Szerokie pole do popisów kierowców. Tych popisów , czyli nadmiernej prędkości obawiają się rodzice dzieci idących do i ze szkoły na Krasickiego.
Wielokrotne wnioski mieszkańców o budowę progów zwalniających kierowane do władz gminy, kończyły się odmową. Na ostatniej sesji rady temat powrócił. Burmistrz jest sceptycznie nastawiony do budowy takich przeszkód na drodze. Dodatkowo tłumaczy to tym, iż Strzelecka uzyskała na wiosnę tego roku znaczące dofinansowanie unijne, co uniemożliwia ingerencję w inwestycję przed upływem 5 lat od jego uzyskania.

4 komentarze

 • Barbara 18 stycznia 2017 o 11:22

  Ale na Strzeleckiej to chociaż jest chodnik i ścieżka rowerowa. Zapraszamy do Daszewic – zero chodnika, pobocze nie dla wózka dziecięcego, w sezonie jesienno – zimowym pieszym pozostaje tylko spacer ulicą a prędkości na Poznańskiej powiatówce też takie jak na filmie. I też dzieci do szkoły u nas chodzą…

 • Remigiusz Muszyński 30 grudnia 2016 o 10:30

  Ten kto twierdzi, że ta ulica jest prosta to chyba nigdy tam nie był. A wina urzędu wydającego zgodę na tak gęstą zabudowę bez zaplecza parkingowego też jest bezsporna.

 • krzysztof 19 grudnia 2016 o 00:15

  a gdzie jest policja

 • łukasz 12 grudnia 2016 o 12:22

  Rozmowa o bezpieczeństwie na drogach przeprowadzana na środku ścieżki rowerowej. No gratulacje za pomysł


Dodaj komentarz

 • Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.
 • * pola wymagane

Zobacz także