TIR potrącił rowerzystkę

Dziś przed południem na ulicy Leszczyńskiej w Mosinie ciężarówka potrąciła rowerzystkę na przejściu dla pieszych. Poszkodowana z obrażeniami trafiła do szpitala. Kierowca był trzeźwy. Okoliczności wypadku ustala policja.

3 komentarze

 • inny Tubylec 8 sierpnia 2017 o 00:10

  wracajac do wspomnianej zielonej strzalki, przypomne ze przez zielona strzalka sie zatrzymujemy jak przy znaku stop a nie pedzimy dalej !!

 • Tubylec 7 sierpnia 2017 o 14:58

  Jeżeli TIR jechał od Mostowej to zielona strzałka zapewne pomaga, bo udrażnia ruch, ale to przejście na leszczyńskiej jest fatalne . Nie jeden raz mimo jazdy wolnej musiałem nagle hamować lub samochód przed moim jak pieszy dostaje zielone światło a samochód jest na równo z pasami dla pieszych. Jadąc Leszczyńską skręcając w Mostową nie jeden raz również widzę jak kierowcy mają problem, bo myślą, że mają pierwszeństwo przed tymi, co jadą od Wawrzyniaka w Mostową . Jak niedzielny kierowca lub nie z tych okolic później są tego skutki .Oczywiście to tylko rozważania , bo jak było to ustali śledztwo a tym bardziej monitoring znajdujący się na skrzyżowaniu .

  • Crazied 7 sierpnia 2017 o 16:39

   Dlatego wprowadzono tam pomarańczowe światło ostrzegawcze, które informuje o tym, ze pieszym zapali i pali się zielone.


Dodaj komentarz

 • Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.
 • * pola wymagane

Zobacz także